دوره هم افزایی مدیران مدارس مسجد محور

رویداد هم‌ افزایی مدیریت ایران در اولین دوره برگزاری خود این هدف را دنبال کرد که حلقه وصلی میان مدیران کشور و شرکت‌ها، مؤسسات و گروه‌هایی باشد که دارای الگو، ایده و محصولی برای حل چالش‌های اساسی ایران عزیزمان هستند. این رویداد در اولین دوره در نظر داشت تا مبدأ تحولی بزرگ در روند حکمرانی و حل نظام مسائل کشور بوده و سرآغاز فصلی نو در ارتباطات حاکمیتی و مردمی باشد. مجموعه‌های مختلف به‌واسطه خدمت، محصول یا الگویی که دارند می‌توانند در بهبود مناسبات حکمرانی نقش آفرین باشند.

در این رویداد شرکت‌ها، مؤسسات و گروه‌های نوآور با شبکه‌سازی همکاران رقبا و مدیران مختلف کشور را شناسایی کرده و برای طرح همکاری با آن‌ها اقدام نمودند.

مزیت این رویداد برای مدیران کشور علاوه بر وجه کلان آن که تمرکز بر حل چالش‌ها و مسائل کشور می‌باشد ایجاد نمایشگاهی از شرکت‌ها و مؤسسات متنوع است که در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، فناوری، مدیریت، اشتغال، آموزش، بهداشت، محیط زیست و رسانه توانایی ارائه الگو و حل مسئله را دارا می‌باشند. وجود چنین گروه‌هایی زیر یک سقف بستری مهیا و آماده است تا مدیران برای حل مسائل حوزه‌های تحت مدیریت خود از آن‌ها مشاوره بگیرند و با طرح همکاری چالش‌ها را در زمان کم و با کیفیت مطلوب مرتفع نمایند.

ستاد مدارس مسجد محور با همکاری 8 مجموعه از مجموعه‌های فعال خود حضور پررنگی در نخستین رویداد هم افزایی مدیریت ایران داشت. مدارس مسجد محور با میزبانی از بیش از 80 مدیر کشوری و لشکری صاحب نظران اندیشمندان فعالان عرصه‌های مختلف حاکمیت یکی از فعال‌ترین غرفه‌های نمایشگاه را به نام خود ثبت کرده و بستر آشنایی بسیاری از مسئولین کشوری را با جریان مدارس مسجد محور فراهم نمود.

در اولین رویداد هم افزایی مدیران کشور، بیش از 130 نفر از مدیران کشوری و لشکری از غرفه های مدارس مسجد محور دیدار کردند که پس از آن برکات بسیاری برای مدارس مسجد محور در پی داشت.

جناب آفای دکتر یوسف نوری؛ وزیر محترم آموزش و پرورش
جناب آقای فروغی؛ مدیر شبکه سه سیما
جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی؛ ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران
جناب آقای هانی ایرانمنش؛ عضو شورای عالی جهاد

جناب آقای دکتر چکشیان؛ معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X